O firmie

Witamy na naszej stronie!
ODB jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej, powstałą w wyniku przekształcenia z firmy AKAMI działającej na rynku od 2004r., specjalizującej się w sprzedaży oraz profesjonalnym autoryzowanym montażu najwyższej jakości stolarki budowlanej.

Nieustannie doskonalimy nasze usługi, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, ceniących jakość, niepowtarzalność i komfort użytkowania.

W naszej działalności handlowej kierujemy się zasadą, że każdy zadowolony z powierzonych nam usług klient poleci nas następnym, co owocuje coroczną dynamiką wzrostu sprzedaży. Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na pełne zadowolenie klienta. Dążymy do tego poprzez zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi.

Każdemu, kto nas odwiedzi, zaproponujemy kilka wersji rozwiązań, doradztwo techniczne oraz dogodne warunki finansowe.

Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu dobrej jakości, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Swoje doświadczenie w branży wykorzystujemy służąc radą i pomocą przy wielu projektach architektonicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z oferowanych przez nas usług.